Як вибрати парасольку

Сильний вітер і проливний дощ Ви йдете під парасолькою по вулиці і раптом при черговому пориві вітру парасольку вивертаєт, а спиці зрадницьки ламаються. Вибрати міцну парасольку високої якості серед різноманіття пропонованих моделей вельми непросто. Спробуємо розібратися , якою повинна бути парасолька , яка не підведе Вас під час прогулянки в дощовий день. Чоловіча парасолька це чи жіноча, для всіх правила вибору однакові. На що слід звернути увагу при виборі парасольки? При виборі парасольки, перш за все, слід звернути увагу на такі параметри як кількість і якість спиць, матеріал , з якого виготовлений купол парасольки, а також кількість складань парасольки. Кількість спиць в парасолі може варіюватися від 8 до 32. Однак, за твердженнями експертів, оптимальна кількість спиць в каркасі парасольки - 8-16 . Додаткові спиці використовують лише як елементи декору. Міцності укриттю від дощу вони не додають , а ось вартість збільшують. Що стосується якості спиць, то воно безпосередньо залежить від матеріалу , з якого вони виготовлені. На сьогоднішній день спицям зі сталі або металу становлять конкуренцію спиці , виготовлені за сучасними технологіями . У таких спицях поєднуються деталі зі сталі та пластмаси. Це робить каркас парасольки більш міцним і стійким до поривів сильного вітру . Тканина, з якої виготовлений купол парасольки. Тут існує кілька варіантів :

1 . Нейлон . Один з найдешевших матеріалів, який використовують для обтягування парасольки. Парасолька з куполом з нейлону не вимагає спеціального догляду , проте прослужить досить тривалий період часу.

2 . Поліестр. Купол парасольки з поліестеру з виробленням під атлас або шовк і витканим з різнокольорових ниток малюнком виглядає витончено . Однак моделі парасольок з поліестеру менш міцні , ніж з нейлону. Хоча в дорогих моделях в матеріал додають хлопок, після чого міцність виробу в рази збільшується. Перевірити справжність парасольки з поліестеру з додаванням бавовни можна , подивившись його на світ . На світлі у парасольки , виконаного з такого матеріалу , видно плетіння тканини

. 3 . Епонж . Головна особливість парасольок , виконаних з японської тканини епонж , полягає в тому , що вода не затримується на куполі , а збирається в краплі і скочується .

4 . Тефлоновая просочування . Також як і у парасоль з епонжа , вода на куполі парасольки з тефлоновим просоченням збирається в краплі і скочується . Однак цей матеріал на дотик тонше і м'якше. Кількість складань парасольки Розрізняють парасолі не складаються взагалі ( парасолька - тростина ) , з двома , трьома і чотирма складаннями . Парасолі з трьома і чотирма складаннями отримали особливу популярність у модниць , завдяки своєму компактному увазі . Однак найбільш міцними вважаються парасольки з двома складаннями . Поради щодо вибору парасольки Перш ніж придбати парасолю , відкрийте і закрийте його кілька разів. Відкриття та закриття має відбуватися легко , механізм не повинно заїдати . Варто також звернути увагу на натяг тканини парасольки. Натяг матеріалу має бути досить щільним , інакше парасолю може провиснути від дощу. Також варто покачати парасолю. Спиці не повинні бовтатися з боку в бік , стрижень повинен бути добре закріплений. Ретельно перевірте місця кріплення тканини до спиць . Добре , якщо тканина не тільки пришита , а й закріплена спеціальними ковпачками. Крім того , при покупці парасольки , також як і будь-якого іншого аксесуара , необхідно підібрати модель , яка підійде саме Вам

Tags: